Referencje klientów

Jan Nowak 15.05.2017r.

Współpracę z tą firmą zacząłem w grudniu 2016 roku. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu transakcji. Firma zaoferowała mi jedną ze spółek i zapewniła że brak jej historii gospodarczej. Po uiszczeniu opłaty i otrzymaniu wszystkich potrzebnych mi dokumentów, okazało się że mieli rację. Zakupiłem czystą spółkę, bez historii ani zadłużeń. Kwota także była korzystna. Kontakt był szybki i nie napotkałem większych problemów. Pozytywnie oceniam tą firmę.

 

Katarzyna Kowalska 10.03.2015r.

Stwierdziłam że chcę zacząć prowadzić spółkę. Zaczęłam przeglądać internet, aby znaleźć najlepsze ogłoszenie. Spośród wielu ogłoszeń natrafiłam na to jedno ze względu na przekonującą treść i korzystną dla mnie cenę. Po skontaktowaniu się z firmą otrzymałam większość informacji i postanowiłam zakupić ową spółkę. Zależało mi aby była ona czysta i nie była zbyt długo zarejestrowana. Zgodnie z moimi preferencjami otrzymałam nową i czystą spółkę. Polecam!!

 

Kazimierz Rak 13.07.2013r.

Zakupiłem już dwie spółki od tego użytkownika. Firma miała dużo pozytywnych opinii więc miałem nadzieję że trafiłem na wiarygodne źródło. Po przejrzeniu ogłoszeń i skontaktowaniu się w celu współpracy zakupiłem pierwszą spółkę. Wszystko przebiegło płynnie, dokumenty były wiarygodne, nic do zarzucenia. Po upływie roku zakupiłem drugą spółkę od tej samej firmy. Nie ma problemów jeśli chodzi o kontakt, otrzymać można szybką odpowiedź a także pomoc w razie niejasności. Polecam!