Rejestrowanie spółki z o.o. przez internet

Zakładasz firmę? Upewnij się czy podołasz zadaniom związanym z Rejestrowanie spółki z o.o. przez internet .

Mam nadzieję, że nie uważasz, że zakładanie spółki to sprawa drobnostkowa oraz, że nie będzie dla nikogo problemem. Naprawdę nie jest to tak proste, jakby się wydawało, co jest przyczyną, że spora liczba osób najzwyczajniej rezygnuje z tego projektu, gdyż ogrom obowiązków i kwestii, które trzeba zrealizować,jest przerażający. Po zaobserwowaniu tego zjawiska, chcemy, aby każdy dowiedział się, że istnieją przedsiębiorstwa, ,które chętnie podejmą się zadania zarejestrowania spółki.

Proces, o którym mowa jest obarczony paroma wymogami, przez które musi przebrnąć osoba rejestrująca spółkę, a więc Ty albo my jako firma specjalizująca się w szybkim zakładaniu spółek. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, zajmij się podstawą – umową spółki. W umowie trzeba zawrzeć informacje takie, jak: firmę i adres spółki, zakres działania przedsiębiorstwa, kwotę kapitału zakładowego, liczbę wraz z wartością udziałów wszystkich wspólników. Dokument ten trzeba sporządzić w dwóch kopiach.

Następnym etapem do rejestracji spółki jest zgłoszenie jej do Sądu Rejestrowego właściwego do wyznaczonej w umowie siedziby. Wniosek o rejestrację składany jest na odpowiednim formularzu wraz z odpowiednimi załącznikami.
Powyżej zostały bardzo ogólnikowo opisane dwa podstawowe kroki pozwalające na zarejestrowanie działalności. Z kolei poniżej króciutko, punktowo wypiszę parę zadań bardziej szczegółowych, ale które są tak samo niezbędne.

– Spisanie umowy spółki.
– Wniesienie kapitału zakładowego.
– Dokonanie wpisu do KRS.
– Utworzenie niezbędnych organów spółki.
– Otrzymanie numeru REGON.
– Założenie konta w banku.
– Otrzymanie numeru NIP.
– Zarejestrowanie w ZUS-ie.
– Zawiadomienie Państwowej Inspekcji Pracy.

Nasza firma zajmuje się rejestracją spółek od początku do końca, a więc zgłaszając się do nas i powierzając nam swoją przyszłą firmę, masz gwarancję, że wszystko zostanie zrealizowane szybko, sprawnie i profesjonalnie, bez obaw, że będziesz musiał jeszcze coś załatwiać.