Sprzedam spółkę z o.o. ogloszenia prywatne

Zakładasz firmę? Upewnij się czy podołasz zadaniom związanym z Sprzedam spółkę z o.o. ogloszenia prywatne .

Mam nadzieję, że nie uważasz, że zakładanie spółki to sprawa bezproblemowa oraz, że żadna osoba nie będzie z nią miała kłopotu. W życiu realnym nie jest to tak proste, jakby się wydawało, co powoduje, że wiele osób rezygnuje z tego projektu, z racji tego, że spis zadań i formalności, które powinno się załatwić,jest niepokojący. Po zaobserwowaniu tego zjawiska, chcemy, aby każdy dowiedział się, że istnieją instytucje, ,które chętnie podejmą się zadania zarejestrowania spółki.

Wspomniany proces został obciążony kilkoma wymogami, z którymi musi się zmierzyć osoba zakładająca spółkę, a więc Ty albo my, będąc firmą zakładającą spółki na zlecenia Klientów. Nim przystąpisz do kwestii formalności i biegania po urzędach, opracuj umowę spółki, która jest niezbędna do tego, aby móc działać dalej. Wspomniana umowa powinna zawierać następujące informacje: nazwę oraz siedzibę spółki, zakres działania przedsiębiorstwa, wysokość kapitału zakładowego, liczbę wraz z wartością udziałów które posiadają wszyscy wspólnicy. Trzeba pamiętać, aby umowę przygotować w dwóch kopiach.

Następnym krokiem do założenia spółki jest zgłoszenie jej do Sądu Rejestrowego właściwego do wspomnianej w umowie siedziby. W sądzie składa się komplet dokumentów – odpowiedni formularz i przewidziane przez niego załączniki.
Wcześniej opisano ogólnie tylko dwa kroki zmierzające do rejestracji spółki. Jednak dalej króciutko, od punktów wypiszę kilka obowiązków bardziej szczegółowych, ale które są również ważne.

– Sporządzenie umowy spółki.
– Wniesienie kapitału zakładowego.
– Dokonanie wpisu do KRS.
– Obsadzenie stanowisk w składzie organów spółki.
– Otrzymanie REGON-u.
– Założenie konta w banku.
– Otrzymanie numeru NIP.
– Złożenie dokumentacji w ZUS-ie.
– Zawiadomienie Inspekcji Pracy.

Powierzając nam swój pomysł, w zamian otrzymujesz gwarancję szybkości, sprawności i profesjonalizmu otrzymanej usługi.